قدرت کوچینگ مثبت توسط انتشارات ورجاوند منتشر شد

قدرت کوچینگ مثبت اثر لی‌.جی کولان، جولی.دیویس کولان با ترجمه محمدرضا مقدسی و نرگس زمانی منتشر شد

0

قدرت کوچینگ مثبت اثر لی‌.جی کولان، جولی.دیویس کولان با ترجمه محمدرضا مقدسی و نرگس زمانی توسط انتشارات ورجاوند منتشر شد
دکتر محمدرضا مقدسی مدیر و موسس خانه تاب آوری ایران به قاصدک خبر گفت : کتاب قدرت کوچینگ مثبت مقارن با سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در اختیار علاقه مندان به کتاب قرار گرفت .
این کتاب اثر دکتر لی جی کولان و چولی دیویس است و با ترجمه نرگس زمانی و محمدرضا مقدسی در 165 صفحه و توسط انتشارات ورجاوند منتشر و در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی تهران در اختیار علاقه مندان به کوچینگ قرار دارد .

این کتاب حامل این پیام است که کوچینگ فقط سرمایه گذاری روی دیگران نیست، سرمایه گذاری روی خود شما هم است. وقتی شما رشد می کنید، بهتر می توانید به رشد دیگران کمک کنید. و وقتی به رشد دیگران کمک می کنید، همجنان به رشد خودتان هم کمک می کنید.
این یک مارپیچ مثبت صعودی است. راز یک کوچینگ عالی این است که یادگیرنده خوبی باشید. همه چیز از شما شروع می شود. مربیان الهام بخش یادگیرندگان مادام العمر و روزمره هستند. آنها هرگز احساس نمی¬کنند که “رسیده اند”.

این بینش هِنری فورد بزرگ ، را در نظر بگیرید:
هیچکس “متخصص” نیست. ضمن اظهار تاسف ما به این نتیجه رسیده ایم که هر کسی خود را متخصص بداند مرخص نماییم ، زیرا اگر کسی واقعاً کارش را بلد باشد، هرگز خود را متخصص نمی‌داند. کسی که یک کار را بلد است به نسبت آنچه که انجام داده است کارهای بسیاربیشتری را برای انجام دادن در نظر دارد.
همیشه رو به جلو حرکت میکند و لحظه ای هم تسلیم فکر “من خوب و کارآمد هستم” نمی شود.
همیشه در حال فکر کردن به جلو، و تلاش برای انجام کارهای بیشتراست، و این باعث می شود ذهن او در حالت ” هیچ چیز غیرممکن نیست” قرار داشته باشد. لحظه ای که فرد وارد وضعیت ذهنی ” من متخصص این کار هستم ” می¬شود، بسیاری از چیزها غیرممکن می شوند.
همه علاقه مندان به کوچینگ شناختی رفتاری یا کوچینگ تاب آوری میدانند که فرایند کوچینگ الهام بخش است و ذهنیت رشد تقویت میکند آنان که مسیر کوچینگ تاب آوری را برگزیده اند بر این باورند که استعدادهایشان از طریق یادگیری مداوم، سختکوشی، استراتژیهای خوب و نظرات دیگران شکوفا خواهد شد.
این کتاب برای علاقه مندان رویکردهای شناختی رفتاری در کوچینگ و روانشناسی ، معلمان و مربیان و مدیران سازمانها و فعالان اقتصادی توصیه شده است قدرت کوچینگ مثبت ذهنیت رشد گرا و توسعه گرا بخوبی پرورش میدهد
سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در اردیبهشت ماه جاری سال 1402 بصورت مجازی و حضوری برگزار خواهد شد.

 

قدرت کوچینگ مثبت ترجمه نرگس زمانی خانه تاب آوری ایران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.