کلینیک نیک آرام کارگاه آموزشی الفبای رابطه جنسی برگزار میکند

با تدریس دکتر فاطمه آذرتاش

0

 

کلینیک نیک آرام جهت ارائه خدمات به عموم مردم و نیز متخصصین فعال در حوزه روانشناسی، از سال 1391 با اخذ مجوز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران، آغاز به کار کرد.

هدف ما در نیک آرام، فراهم کردن شبکه‌ای برای حمایت و پشتیبانی از افرادی است که در راه رشد و تعالی خود، به دنبال یافتن مسیر یگانه زندگی خود هستند.

کلینیک نیک آرام همواره کوشیده با ارائه خدمات متفاوت و پیشرو در زمینه روانشناسی و با معرفی جدیدترین متدهای روز دنیا، از جمله مکتب ترنس‌پرسونال (فرافردی)، یاری‌رسان افرادی باشد که در جریان زندگی خود با مشکلاتی روبرو می‌شوند.

متخصصین کلینیک نیک آرام برای افزایش آگاهی، گسترش شادمانی و ارتقای رضایت از زندگی آحاد جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند. اولویت اصلی ما در نیک آرام دستیابی مراجعین به حداکثر سلامت روانی فردی، بالاترین کیفیت روابط بین فردی و مفیدترین وضعیت زیست اجتماعی است.

باور ما این است که توسعه کشور بدون ارتقای فرهنگ و سلامت افراد جامعه ممکن نیست و این مهم خود با سلامت روان افراد و نیز بهزیستی روانی مردم در کنار همدیگر به‌دست خواهد آمد. مرکز نیک آرام بر آن است که با برگزاری دوره‌هایی با محوریت مهارت‌های ضروری برای زندگی سالم، به رشد و تعالی فردی و ارتقای کیفیت روابط بین فردی، گامی موثر در این راستا بردارد.

 

رابطه‌ جنسی از مهم‌ترین رابطه‌هایی است که ما باید برای داشتن جسمی‌ سالم‌‌تر و بهزیستی روانی بیشتر آن را تجربه کنیم. اما این رابطه همان‌ قدر که در سلامتی ما می‌تواند موثر باشد، همان قدر نیز می‌تواند مضر باشد‌.

برای اینکه از زندگی جنسی‌مان نهایت استفاده را ببریم و آسیبی دریافت نکنیم، نیازمند آن است که در مورد رابطه جنسی دانش و اطلاعات کافی را کسب کنیم. اکثر ما در هیچ کدام از فضاهای زندگی خود مانند مدارس، خانواده و … به‌خوبی در مورد این رابطه آموزش ندیده‌ایم و اطلاعات خود را به‌صورت پراکنده از اطرافیان دریافت کردیم، این اطلاعات ممکن است غلط باشد و برای بدن‌ و روان‌مان آسیب‌زا باشد.

به همین جهت در کلینیک نیک آرام همراه با مدرسین برجسته کشوری قصدداریم به آموزش مبانی  و الفبای رابطه جنسی بپردازیم تا با یادگیری اصولی آن، از سلامت روابط جنسی خود مطمئن بشیم.
از آن‌جا رابطه جنسی بخش مهمی از زندگی هر شخص است شرکت در این کارگاه برای هرکس که این رابطه را به‌درستی آموزش ندیده است و اطلاعات کافی را کسب نکرده می‌تواند مفید باشد

 

تالار اجتماعات کلینیک نیک آرام محل برگزاری این دوره آموزشی خواهد بود و علاقه مندان به شرکت در این کارگاه  آموزشی 2 روزه  جهت ثبت نام
میتوانند با  کلینیک نیک آرام   به شماره تلفن 021 2247 6041  تماس حاصل فرمایند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.