خدمات ویژه پزشکان متخصص به مردم منطقه محروم لالی خوزستان

به گزارش قاصدک خبر؛ این گروه پزشکی که همگی از فرزندان بومی شهرستان لالی هستند اما در مرکز استان مستقر هستند به صورت داوطلبانه و جهادی همشهریان خود را رایگان ویزیت کردند. 
این گروه پزشکی متشکل از دکتر آرمین جهانگیری بابادی متخصص جراحی مغز و اعصاب، دکتر سمیه بابادی متخصص بیماری های داخلی و دکتر سمیه فرهادی متخصص زنان و زایمان و نازایی می باشند که یک روز کامل کاری  را در شهر لالی به معاینه بیماران اختصاص دادند
دکتر آرمین جهانگیری بابادی متخصص جراحی مغز و اعصاب روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت هدف ما خدمت به همشهریان و همتباران خود در منطقه محروم لالی می باشند.

وی اظهار داشت: مردم نجیب و با اصالت لالی در منطقه محروم قرار گرفته و از تمکن مالی کمی برخوردار هستند و این وظیفه ماست که بتوانیم در حد بضاعت خودمان به سلامت جامعه و به خصوص مناطق محروم خدمتی کرده باشیم. 
دکتر بابادی در ادامه افزود قطعآ این حرکت ادامه خواهد داشت و پیگیر روند درمان بیماران خود خواهیم بود.

این پزشک متخصص معروف در خوزستان اظهار داشت: این حرکت تنها به منطقه محروم لالی ختم نخواهد شد و قطعا به سایر مناطق محروم استان هم خواهیم رفت.

وی اظهار داشت: پیشتر نیز به چند منطقه محروم خوزستان سفر کرده ایم و بیماران را رایگان ویزیت و درمان کرده ایم.

محمد هزاریان یکی از بیماران حاضر در محل در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت ضریب محرومیت شهرستان لالی بقدری بالاست که حتی برخی از شهروندان هزینه رفت و آمد تا مرکز استان جهت پیگیری درمان و مراجعه به متخصص را ندارند.

وی گفت: این شلوغی و ازدحام جمعیت فعلی گویای این مطلب می باشد  و بایستی حرکت این گروه پزشکان را به عنوان یک الگو به جامعه معرفی کرد. 
لازم بذکر است که شهرستان لالی با اینکه دارای یک بیمارستان با ساختمان و زیر بنای قابل توجهی می باشد اما ازبرخی خدمات مهمی مانند سونوگرافی، سی تی اسکن و آزمایشات مهم  بی بهره است. 
شهرستان لالی با جمعیتی حدود ۷۰ هزار در ۱۷۰ کیلومتری شمال مرکز خوزستان واقع شده است.

منبع:ایرنا

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=7361

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات