برگزاری همایش فرصت ها و چالش های استان خوزستان در پایان خرداد ماه


به گزارش قاصدک خبر؛ سرهنگ ممبینی در این خصوص بیان داشت: این همایش با حضور ادارات، سازمان ها، ارگان های نظامی و دانشگاه های استان خوزستان برگزار می گردد. تاکنون در جهت ارسال مقالات علمی ترویجی، علمی پژوهشی استقبال بسیار زیادی صورت گرفته است. این مقالات توسط اساتید مجرب دانشگاه های استان از نظر شکلی و محتوایی مورد داوری قرار می گیرند و مقالات برگزیده در روز همایش توسط پژوهشگران ارائه می گردد.
معاون دانش و پژوهش سپاه ولی عصر(عج) اعلام داشت تاکنون مقالات زیادی توسط پژوهشگران، اندیشه ورزان و فعالین علمی این رده به دبیرخانه همایش ارسال شده است.

ناظر علمی همایش فرصت ها و چالش های استان خوزستان در تحقق شعار سال 1401 از استقبال بی نظیر و گسترده پژوهشگران، اندیشه ورزان و فعالین علمی سازمان ها، ادارات و دانشگاه های استان جهت شرکت در این همایش خبر داد.
دکتر فیروز ممبینی در این خصوص اعلام داشت، انشاالله این همایش در پایان خرداد ماه در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می گردد. تاکنون بیش از 200 مقاله در محورهای همایش توسط دبیرخانه همایش جمع آوری گردیده است که در واقع نشان از همت و دغدغه مسئولان و فعالین علمی جهت رفع مسأله ها و چالش های استان پیرامون این محورهای همایش می باشد.

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=7126

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات