تأیید مرگ یک زن آمریکایی بر اثر تزریق واکسن فایزر

به گزارش قاصدک خبر؛ طبق گزارشات جدیدی که توسط پزشکان آمریکایی منتشر شده, آزمایشات پس از مرگ یک مادر 36ساله بعد از یک سال نشان داده است که او پس از تزریق واکسن کرونای “فایزر” جان خود را از دست داده است.

“ایندیپندنت” در این باره نوشت, آزمایش انجام‌شده پس از مرگ روی جسد “داون وولدریج” قبلاً بی‌نتیجه بود, اما در تحقیقاتی جدید اظهار شده است که مرگ غیرمنتظره او که 11 روز پس از نخستین تزریق واکسن کرونای فایزر رخ داده, احتمالاً نتیجه واکسیناسیون بوده است.

جسد “وولدریج” در ژوئن سال گذشته توسط برادرش در خانه‌اش پیدا شده بود.

پزشک قانونی گفت که سوابق پزشکی این زن 36ساله تأیید می‌کند که او نخستین تزریق واکسن کووید19 خود را در 4 ژوئن انجام داده است.

“سوخویندر گاتائورا”, یک پاتولوژیست به پزشکی قانونی گفت که بدن او در زمان مرگ سالم بوده و در گزارش سم‌شناسی هیچ نشانه‌ای از مصرف الکل یا مواد مخدر در سیستم او در آن زمان مشاهده نشده است. تنها نکاتی که به آن اشاره شده التهاب قلب، مایع در ریه‌های او و لخته کوچک روی ریه‌های او بوده است.

او اظهار داشت: بر اساس احتمالات، این زن مشکلات مرتبط با واکسن داشت، در نتیجه‌گیری من این محتمل‌ترین دلیل است، به‌احتمال زیاد “داون” در پاسخ به حمله کووید19 جان خود را از دست داده است.

پس از مرگ او، سم‌شناسی و معاینه پس از مرگ انجام شد و در ابتدا، “غتاورا”, دکتر پزشکی قانونی گفت که نتوانسته است دلیلی برای مرگ داون ارائه دهد و اظهار داشت که یافته‌های پس از مرگ نامشخص است. اما اکنون آزمایش‌ها نشان می‌دهد به‌احتمال زیاد به‌دلیل تزریق واکسن کرونای “فایزر” و میوکاردیت حاد قلب فوت کرده است.

منبع:تسنیم

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=6591

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات