هم افزایی با پارک علم و فناوری / افزایش مشارکت با شرکت‌های دانش‌بنیان

به گزارش قاصدک خبر؛ مدیر عامل شرکت لوله سازی اهواز در نشست و دیدار با رئیس پارک علم و فناوری بر هم‌افزایی با شرکت‌های دانش بنیان و افزایشِ بهره‌گیری از آنها در شرکت لوله سازی اهواز تاکید کرد.

مدیر عامل شرکت لوله سازی اهواز در این نشست گفت: پیش از این با توجه به اهمیت شرکت‌های دانش بنیان، تفاهم‌نامه‌ای را با پارک علم و فناوری منعقد کردیم. امسال نیز با توجه به شعار رهبری و سیاستگذاری‌های مدیرانِ شرکت در نظر داریم حداکثر بهره در زمینه‌ی دانش بنیان را ببریم.

دکتر خنیفر توضیح داد: در سند راهبردی و چشم انداز شرکت در افق ۱۴۰۵ که منطبق با موازین توسعه پایدار است و در حال تنظیم آن هستیم نیز مقوله‌ی مشارکت با شرکت‌های دانش بنیان به شکلی ویژه دیده شده است.

مدیر عامل شرکت لوله سازی اهواز افزود: در استراتژی‌هایمان ارتباط با سازمان‌های پارک علم و فناوری و بهره برداری از استارتاپ‌ها و چابک سازی نظام پیشنهادات با هم افزادی پارک علم و فناوری قابل اجرا است.

وی با بیان اینکه امسال اورهال کلی را در برنامه‌هایمان داریم افزود: می‌توانیم در این امر از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان نیز استفاده کنیم. ما در خوزستان با بیش از ۱۰۰ شرکت در حال همکاری هستیم.

منبع:امید جنوب

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=6243

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات