هفت نفر از اوباش معروف خوزستان دستگیر شدند

به گزارش قاصدک خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمد صالحی با بیان اینکه ماموران پلیس خوزستان با هماهنگی مقام قضایی ۳۸۶ نفر از دارندگان پرونده‌ قضایی را مورد رصد و کنترل قرار دادند، افزود: با انجام اقدامات تخصصی هفت نفر از اراذل و اوباش معروف دارای پرونده‌ کیفری اعم از آدم ربایی، اسید پاشی، سرقت، اخاذی، ضرب و جرح عمدی و .. شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شدند.

وی گفت: در بازرسی از مخفیگاه‌ این اشرار تعدادی سلاح سرد و همچنین مقداری موادمخدر کشف و ضبط شد.

سردار صالحی ادامه داد: پلیس قاطعانه با مخلان نظم و امنیت، عوامل ناامنی، اشرار و کسانی که بخواهند به هر نحوی از خدشه‌ای به امنیت وارد کنند برخورد خواهد کرد.

کشف ۸۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان بهبهان

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان گفت: در راستای اجرای طرح کنترل جاده‌ای و مقابله با قاچاقچیان موادمخدر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با پایش خودروهای عبوری یک دستگاه خودروی سواری پژو حامل مواد مخدر را شناسایی و آن را متوقف کردند.

سرهنگ منوچهر جوانمرد افزود: ماموران پلیس در بازرسی تخصصی از خودروی توقیفی مقدار ۸۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

وی گفت: در این ارتباط یک قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی داده شد. خودرو مورد استفاده نیز توقیف شد.

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=6047

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات