فیلم سوختن مقبره رهبر بهائیان در آتش/ انتقام حادثه تروریستی حرم امام رضا (ع) گرفته شد؟+فیلم و عکس

تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی از آتش‌سوزی گسترده در مقبره یکصد میلیون دلاری عبدالبهاء (عباس افندی) رهبر فرقه ضاله بهائیت که در اراضی تحت اشغال رژیم صهیونیستی قرار دارد، خبر می‌دهند. این مقبره طبق تصاویر منتشر شده کاملا نابود شده است.
کد خبر : 5940
تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 فروردین 1401 - 16:40
فیلم سوختن مقبره رهبر بهائیان در آتش/ انتقام حادثه تروریستی حرم امام رضا (ع) گرفته شد؟+فیلم و عکس

چند روز پیش رسانه‌های عبری زبان با انتشار تصاویری اعلام کردند که آتش‌سوزی مهیبی در عکا واقع در شمال اراضی اشغالی به وقوع پیوسته است. این آتش‌سوزی در یکی از پروژه‌های ساختمانی در داخل این باغ واقع در خیابان شالوم جلیل در شهر عکا رخ داده است.
شدت آتش سوزی به حدی بوده که مسئولین امدادی و آتش‌نشانی از ساکنان مناطق اطراف خواسته بودند از خانه‌های خود خارج نشده و پنجره‌های خود را هم باز نکنند. محل آتش سوزی باغ بهجی در شمال عکا واقع است و در آن (باب) یکی از رهبران این فرقه ضاله در آن دفن شده است. صهیونیست‌ها، فلسطین اشغالی به ویژه شهرهای حیفا و عکا را به یکی از مهم‌‌ترین مراکز تبلیغ افکار انحرافی به ویژه بهائی مبدل کرده‌اند.
پس از چند روز تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی از آتش‌سوزی گسترده در مقبره ۱۰۰ میلیون دلاری عبدالبهاء (عباس افندی) رهبر بهائیت که در اراضی تحت اشغال رژیم صهیونیستی قرار دارد، خبر می‌دهند. این مقبره طبق تصاویر منتشر شده نابود شده است.