جلسه شورای هم اندیشی بانوان شهرستان گتوند بر‌گزار شد

به گزارش قاصدک خبر، کریم عسکرنیا رئیس اداره ورزش و جوانان گتوند ضمن تبریک سال نو گفت: یکی از محورهای اصلی اداره ورزش و جوانان گتوند در سال جدید، ورزش همگانی و سلامت است اولویت دیگر بحث بانوان است.

وی افزود: امیدوارم به همت ورزشکاران.،مربیان، سرمربیان و سرپرست ها بتوانیم فصلی نو و پرموفقیت آغاز نماییم. و با تمام تلاش و جدیت بتوانیم در توسعه ورزش بانوان شهرستان گام برداریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان گتوند بیان داشت: امسال به ورزش بانوان توجه بیشتری خواهیم نمود تا شرایط رشد ورزش بانوان شهرستان مهیا گردد.

در ادامه فرماندار شهرستان گتوند ضمن تبریک سال نو گفت: در سال ۱۴۰۰ اقدامات مهمی در ورزش شهرستان اتفاق افتاد، رئیس اداره ورزش و جوانان گتوند تلاش های زیادی نمودن و تغییرات خوبی در شهرستان در طی یک سال صورت گرفت.

اسدی پور افزود: در سال گذشته ورزشکاران گتوند ۱۳۶ مدال استانی.،15 مدال کشوری، ١ مدال بین المللی و ٢ مدال طلای جهانی، و مقام پنجمی و مربی تیم ملی امید کشتی فرنگی دست به کار بزرگی زدند.

ان شاالله استخر گتوند که مدت بیش از دو. سال است تعطیل میباشد در روزهای آینده فعال خواهد شد بودجه خوبی نیز برای ورزش شهرستان جهت تکمیل پروژه های نیمه کاره به مبلغ ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بودجه در نظر گرفته شده است.

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=5582

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات