محمد عباسی معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور شد


به گزارش قاصدک خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور احمد وحیدی وزیر کشور طی حکمی، محمد عباسی را به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان امور اجتماعی کشور منصوب کرد.
وزیر کشور امروز در آئین معارفه معاون وزیر و رئیس جدید سازمان امور اجتماعی کشور گفت « آقای عباسی فردی انقلابی، شناخته شده و دارای سوابق مهم مدیریتی است و مسئولیت های پیشین آقای عباسی با مسوولیت جدید وی تناسب دارد و انتظار می رود که تجارب گذشته دکتر عباسی در وزارتخانه تعاون و ورزش و جوانان به پیشبرد اهداف تعیین شده در سازمان اجتماعی کشور کمک کند.»

محمد عباسی تاکنون مسئولیت هایی همچون وزیر تعاون و وزیر ورزش و جوانان، عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی و با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی عضو هیات امنای بنیاد مستضعفان را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

محمد عباسی رئیس جدید سازمان امور اجتماعی کشور هم در این مراسم گفت: جامعه، دولت و مجموعه‌ای پایدار خواهد بود که اجتماعی سالم، ارزشمند و مقتدر داشته باشد.

گفتنی است پیش از آقای عباسی، محمد تقی رستم‌وندی که به مدت ۶ سال عهده دار این مسئولیت بود هم در این مراسم، گزارشی از عملکرد سازمان امور اجتماعی کشور ارائه داد.

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=5515

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات