افشای رسوایی سوءاستفاده از زنان اوکراینی در اسرائیل

افشای رسوایی سوء استفاده از زنان اوکراینی در اسرائیل

به گزارش قاصدک خبر در حالی که ولادیمیر زلنسکی در حال تلاش برای قانع کردن صهیونیست‌ها برای به‌کارگیری لابی خود در روسیه جهت فشار بر مسکو بود، شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی از تلاش صهیونیست‌ها برای سوءاستفاده جنسی از پناهجویان اوکراینی که به فلسطین اشغالی وارد شده‌اند، پرده برداشت.

به‌نوشته این رسانه عبری‌زبان زنان و دختران اوکراینی که (به فلسطین اشغالی) آمده‌اند به‌شدت تحت فشار قرار دارند تا در بخش روسپیگری فعالیت کنند.

در بخشی از این گزارش آمده است، به این زنان پیشنهاد شده است در مقابل بهبود شرایط اقتصادی‌شان در این امر فعالیت کنند و تاکنون دست‌کم 100 زن اوکراینی شکایت‌‌هایی در این رابطه تقدیم مراجع اسرائیلی کرده‌اند.

در بخشی از گزارش شبکه 12 آمده است، وزارت‌های رفاه و بخش تجارت انسان در وزارت دادگستری از اجبار آوارگان اوکراینی در اسرائیلی به انجام رفتارهای منافی عفت گزارش دریافت کرده‌اند.

در ادامه این خبر آمده است برخی از افراد در فرودگاه بن‌گوریون و هتل محل اقامت آنها برای جذب این آوارگان به‌سوی روسپیگری تلاش می‌کنند و سعی دارند به‌هرشکل این کار را انجام دهند.

این رسانه فاش کرد، طرح استثمار زنان اوکراینی حتی پیش از رسیدن آنها به اسرائیل آغاز شده است و این زنان فردی را معرفی کرده‌اند که به آنها پیشنهاد کمک مالی و انتقال به اسرائیل کرده و در زمان رسیدن آنها به اسرائیل خواهان طلب خود از آنها شده و آنان را بین بازگرداندن پولی که به آنها داده یا فعالیت در این زمینه مخیر کرده است.

به‌اعتقاد کارشناسان هنوز ابعاد کامل این سوءاستفاده صهیونیست‌ها از پناهجویان اوکراینی به‌طور کامل مشخص نشده است.

منبع: تسنیم

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=5339

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات