تیپ عملیاتی ۳۹ سپاه استان بوشهر یک باند مسلحانه را در جنوب‌غرب خوزستان ‌منهدم کرد

به گزارش قاصدک خبر به نقل از تسنیم؛ سردار یدالله کشاورز کنترل و مراقبت مرزی و مبارزه با مخلّان امنیت را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: تیپ عملیاتی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در حراست و پاسداری از مرز در برابر هر نوع رخنه و تجاوز، قاطعانه ایستاده‌ است.

وی با بیان اینکه تیپ عملیاتی امام صادق(ع) بوشهر در نوار مرزی جنوب غرب خوزستان مستقر است از انهدام تیمی مسلح خبر داد و بیان کرد: با رصد و اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در تیپ عملیاتی 39 سپاه امام صادق(ع) استان تیم مسلح در جنوب غرب خوزستان منهدم شد.

فرمانده تیپ عملیاتی 39 سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر اقدام به‌موقع پایوران گردان تکاوران حضرت ابوالفضل العباس(ع) این تیپ را در انهدام این تیم مسلح یادآور شد و تصریح کرد: گردان تکاوران حضرت ابوالفضل العباس(ع) تیپ عملیاتی 39 سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در اروندکنار، یک تیم مسلح 3نفره شامل 2 نفر ایرانی و یک نفر تبعه خارجی را هنگام ورود به مرز کشور دستگیر کردند.

کشاورز با ابراز اینکه این تیم مسلحانه به مراجع قضایی تحویل داده شدند خاطرنشان کرد: از این تیم 2 قبضه سلاح کلت کمری، 3 خشاب و 20 عدد فشنگ جنگی کشف و ضبط شد.

وی درباره آمادگی بالای نیروهای تیپ عملیاتی سپاه امام صادق(ع) در اجرای مأموریت‌های محوله گفت: تیپ عملیاتی 39 سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در سطح تاکتیکی توان پاسخ‌گویی به هرگونه تهدید خارجی و داخلی را دارد و در راستای آسایش عمومی قدرتمندانه ایستاده است.

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=5175

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات