پیام تبریک فرماندهی انتظامی خوزستان به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و جانباز

فرمانده انتظامی استان در پیامی اعیاد شعبانیه، روز پاسدار و روز جانباز را به پاسداران انقلاب اسلامی، ایثارگران، جانبازان و مدافعان حریم و حرم تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار قاصدک خبر و نه نقل از پایگاه خبری پلیس؛ در متن پیام سردار “سید محمد صالحی ” فرمانده انتظامی استان خوزستان آمده است:

دفاع از آرمان‌های اصیل الهی و اسلام ناب محمدی (ص) همتی جانانه می‌طلبد که بی‌شک در سیره امام حسین(ع) و یاران با وفایش به عنوان الگوی جاودانه پاسداری از ارزش‌ها نمود یافته است.

بی‌شک امروز اقتدار و سربلندی ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف مدیون تلاش‌های خستگی‌ناپذیر نیروهای مکتبی و مومنی چون پاسداران انقلاب اسلامی است که با سرمشق‌گیری از فرهنگ عاشورایی امام حسین(ع) و بهره‌مندی از تجربیات سازنده جنگ تحمیلی، فتح این مسیر را همچون دوران دفاع مقدس هموار کردند.

گراميداشت اين اعیاد بزرگ که به روز پاسدار و روز جانباز نیز نامگذاری شده‌اند در واقع نماد و نشانه‌اي از احترام عميق و ارادت خالصانه امت اسلامي به پاسداران و جانبازاني است كه با اقتدا به بزرگ پاسدار تاریخ، حضرت سيد الشهدا (ع) در راه صیانت از جمهوري اسلامي ایران از هيچ كوششي فروگذار نکرده و رشادت‌ها و حماسه آفرینی‌های آنان نیز در طول سال‌های دفاع مقدس هرگز از ذهن‌ها فراموش شدني نيست.

اينجانب سالروز ولادت امام حسين (ع) و روز پاسدار را به همه نيروهاي مکتبي و جان برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و همه همکاران خودم به خصوص جانبازان گرامی که همواره در دفاع از آرمان‌هاي انقلاب اسلامي و امنیت و آسایش این مرز بوم اهتمامي جدي ورزيده‌اندتبريک گفته و توفيق روزافزون اين عزيزان را در سايه توجهات حضرت ولي‌عصر (عج)، از درگاه ايزد منان خواستارم.

فرمانده انتظامی استان خوزستان
سرتیپ دوم ستاد پاسدار سید محمد صالحی

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=4947

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات