آيين تكريم و معارفه مديرعامل و سرپرست شركت نفت و گاز كارون برگزار شد

به گزارش قاصدک خبر به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني نفتخيز، در اين مراسم كه روز شنبه (۳۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۰) در ساختمان مركزي شركت نفت و گاز كارون برگزار شد، مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب با قدرداني از زحمات غلامرضا مفيدي مديرعامل پيشين شركت نفت و گاز كارون، حسن شهروئي را به عنوان سرپرست اين شركت معرفي كرد.

مهندس عليرضا دانشي با بيان اينكه تغييرات مديريتي با هدف ايجاد روحيه و برنامه جديد براي ارتقاء و پيشرفت سازمان انجام مي‌شود گفت: همه مديراني كه در اين شركت مسئوليت داشته‌اند قابل احترم‌اند و از زحمات و تلاش‌هاي همه آنها قدرداني مي‌كنم.

وي با اشاره به سوابق سرپرست جديد شركت نفت و گاز كارون گفت: افراد زيادي در شركت نفت و گاز كارون شايسته اين مسئوليت هستند كه از ميان گزينه‌هاي موجود مهندس شهروئي كه از بدنه شركت نفت و گاز كارون است انتخاب شد.

وي افزود: شركت نفت و گاز كارون از مهمترين شركت‌هاي تابعه مناطق نفتخيز جنوب است و اهميت آن بر كسي پوشيده نيست و بايد رسيدگي به مسائل اين شركت علي‌الخصوص مسائلي كه مرتبط با كلانشر اهواز است در اولويت نخست باشد.

مهندس دانشي با تاكيد بر ايجاد نوآوري در سازمان گفت: قطعاً با همدلي، روحيه جهادي و از خودگذشتگي مي‌توان كارهاي بزرگي براي حركت به سمت آينده بهتر و فتح قله‌هاي پيشرفت انجام داد.

وي توجه به نيروي انساني و طراوت محيط كار را مورد تاكيد قرار داد و بيان داشت: نيروي انساني گنجينه بي‌نظير و قوام سازمان است كه بايد در باز‌تعريف روحيه آنها تلاش‌مان را مضاعف كنيم و آنچه را كه در توان داريم براي اصلاح و ارتقاء كمي و كيفي آنها انجام دهيم.

در اين نشست مهندس مفيدي مديرعامل پيشين شركت نفت وگاز كارون نيز ضمن تبريك به مهندس شهرويي و آرزوي توفيق براي ايشان، اظهار داشت: در مدت ۳ سال گذشته تلاش كرده‌ايم متناسب با داشته‌هايمان در راستاي اهداف و خط مشي سازمان، برنامه‌ريزي و اقدامات لازم را انجام دهيم كه جا دارد از زحمات و تلاش‌ همه همكاران در ستاد مناطق نفتخيز جنوب و شركت بهره‌برداري نفت وگاز كارون كه در اين مدت و  عليرغم محدوديت‌ها از جمله شيوع كرونا همراه ما بوده‌اند تقدير و تشكر كنم.

در اين نشست همچنين مهندس حسن شهروئي سرپرست شركت بهره‌برداري نفت و گاز كارون با بيان اينكه اين شركت با بيش از ۳۰ واحد عملياتي در محدوده كلانشهر اهواز، در بخش نوسازي تاسيسات، خطوط لوله و نيروي انساني شايسته توجه بيشتر است، از زحمات و تلاش‌هاي مديران عامل قبلي اين شركت از بدو تاسيس تاكنون قدرداني و اظهار اميدواري كرد با همدلي و همراهي همكاران بتوانيم برنامه‌هاي اولويت‌دار اين شركت را به سرانجام برسانيم.

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=4472

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات