حرمت نان و نمک آقای سایپا جریان چیست؟!

به گزارش قاصدک خبر؛ مهرداد سراجی نام فردی است که از دولت قبلی در راس باشگاه سایپا قرار گرفته است، سراجی در روزهای اول حضورش در سایپا به تقابل با وفادارترین فوتبالیست تاریخ ایران و مرد اخلاق سه دوره لیگ برتر، پرداخت، تقابلی که دودش به چشم سابپا رفت.
سراجی در انتخابات سال گذشته فدراسیون بعد از کنار گذاشتن کیومرث هاشمی و مصطفی آجرلو در تیم عزیزی خادم به ایفای نقش پرداخت و عکس های او و عزیزی خادم در سالن برگزاری مجمع انتخاباتی سروصدای زیادی کرد.
سراجی باتوجه به در اختیار داشتن میز مدیرعاملی باشگاه سایپا، صاحب ۴ رای بود که ۲ رای متعلق به تیم فوتسال بانوان او بود و شاید به همین خاطر او از عزیزی خادم، سمت رئیس کمیته فوتسال را سهم خواهی کرده بود و منصوب شد.
حالا این روزها سراجی که از ریاست کمیته فوتسال کنار رفته است! در نقش یک مبارز با رئیس فدراسیون و سخنگوی تیم مخالف او ظاهر شده است
سراجی در ساعت های گذشته، ابتدا در برنامه واحد مرکزی خبر و سپس در برنامه چهارسوی لیگ شبکه خبر که هر دو از رسانه ملی هستند، حسابی به رئیس فدراسیونی تاخت که شاید صبحانه های کاری و سفرهایی که با حساب باشگاه سایپا برای انتخاب او برای مشاور عزیزی خادم ترتیب داده شده بود را فراموش کرده است.
او که درگیر مسائل حاشیه ای زیادی همچون حواشی باشگاه سایپا با مدل مدیریتیش (به گواه سرمربی های پیشین نارنجی پوشان) شده بود نه تنها مجبور به استعفا بود بلکه اتفاق نادری را به عنوان عضو هیئت رییسه کسی که باید متولی توسعه فوتبال باشد رقم زد و آن انحلال تیم فوتسال سایپا (نایب قهرمان ۲ فصل اخیر ایران) بود.
سراجی روزگذشته حرف های زیادی را در رسانه ای که قرار بود یاردوازدهم فوتبال ایران باشد، (یاری که این روزها می توانست به صعود جام جهانی در اوج ناامیدی و قهرمانی خوزستان در جام حذفی بپردازد) زد، اما یادش رفت از عملکردش در سایپا بگوید، سایپای خوشنام گذشته و پرورش دهنده ستارهای فعلی فوتبال ایران که اینروزها حال و روز خوبی ندارد و رتبه اش در جدول لیگ دسته یکم، دوازدهم است.
باید گفت نقش حراست وزارت ورزش و رسانه ملی در حراست از انگیزه و امید مردم ایران زمین است، انگیزه و امیدی که با حضور امثال سراجی در باشگاه های آکادمیک همچون سایپا از بین رفته و حتی سرپرست ها و سرمربی چند تیم پایه او از اعمال نظرهای دوران مدیریتی او لب به اعتراض گشوده اند.
حالا سراجی عملکرد ضعیف خود را با حمله به رئیس فدراسیونی می خواهد بپوشاند؟! و رسانه ملی که به او تریبون می دهد!
حالا نوبت پوشش مظلوم نمايانه او در رسانه ها هستيم كه انقدر هم قشنگ و بي نقص نقش ايفا مي كند كه دل هر فوتبال دوستي را به درد مي آورد كه هيهات كه كفن پوشان برخيزيد كه كسي كه داعيه برملا كردن ظلم و ستم در فدراسيون را دارد ، صدايش دارد خاموش ميشود، آنهم فدراسيوني كه به جامعه جهانی صعود کرده است!

آقای سراجی خبر مادری که پول جهیزیه دخترش را برای حضور پسرش در تیم نوجوان شما هزینه کرده بود را در اختیار حراست ورزش قرارداده بودید که پیگیری نماید؟
آیا علی کریمی شما را عامل وضع موجود نخواند؟
تکلیف نون و نمک سایپا که می گویید باید باشگاه محروم شود چه می شود؟
آیا شما در رسانه باشگاه به نماینده های مجلس شورای اسلامی حمله نکردید؟
جریان چیست آقای سایپا؟

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=4219

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات