۲۴۶ زندانی خوزستانی جرایم مالی غیرعمد رهایی یافتند

۲۴۶ زندانی خوزستانی جرایم مالی غیرعمد رهایی یافتند

به گزارش قاصدک خبر به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان حجت الاسلام والمسلمین صادق مرادی رییس کل این دادگستری در آیین آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد گفت: به مناسبت گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی، با همت ستاد دیه ،کمک خیران و بسیج حقوقدانان خوزستان، ۴۲ نفر از زندانیان معسر و بدهکار مالی و جرایم مالی غیرعمد خوزستان آزاد و به کانون گرم خانواده خود بازگشتند.

وی ادامه داد: با احتساب این ۴۲ نفر زندانی، از ابتدای امسال تاکنون ۲۴۶ نفر از زندانیان جرایم مالی غیر عمد خوزستانی از بند زندان رهایی یافتند.

وی افزود: برای آزادی این زندانیان ، بسیج حقوقدانان خوزستان بالغ بر پنج میلیارد ریال برای پرداخت بدهی این ۴۲ زندانی معسر و بدهکار کمک شده است و جا دارد از خیران و بسیجیان حقوقدانان که در این کار خیرخواهانه و خداپسندانه همکاری و مساعدت داشتند تشکر و قدردانی شود.

رییس کل دادگستری خوزستان ادامه داد: در مجموع بدهی این زندانیان ۲۶۰ میلیارد ریال بوده است که حدود ۲۰۰ میلیارد ریال آن نیز با پذیرش اعسار از سوی دادگستری خوزستان به آنان کمک و همچنین شکات بیش از ۳۲ میلیارد ریال از طلب خود را گذشت کردند که زمینه آزادی این ۴۲ نفر فراهم شد.

حجت الاسلام و المسلمین مرادی گفت: این برنامه ها و فعالیت ها را مدیون قطره قطره خون شهدا هستیم و باید در مسیر شهدا برای رفع مشکلات مردم و کمک به آنان گام های مؤثری برداریم.

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=3170

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات