بارندگی شدید در شهرستان لالی/مسیر ارتباطی ۵ روستا قطع شد

به گزارش قاصدک خبر از اهواز به نقل از منابع محلی، بارندگی که از روز جمعه به صورت گسترده در استان خوزستان آغاز شده است سبب قطع شدن مسیرهای مواسلاتی 5 روستا در شهرستان لالی شد.

براساس گزارش‌ها با توجه به احتمال وقوع سیل و آبگرفتگی از روز یکشنبه به مدت 3 روز مدارس شهرستان لالی تعطیل شده‌اند که در پی افزایش بارندگی در این منطقه، راه ارتباطی 5 روستای منطقه آرپناه بخش هتی شهرستان لالی شده است.

در این خصوص منصور داودی یکی از اعضای شورای روستای بخش هتی در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه این منطقه به دلیل عدم دسترسی به پل و مسیر ایمن هرساله با جریان پیدا کردن آب در رودخانه فصلی این بخش، شاهد قطع شدن مسیر ارتباطی به این 5 روستا خواهیم بود.

وی افزود: احداث پل بر روی این رودخانه جزو مطالبات مردم این منطقه بوده است که در فصل بارندگی شاهد قطع شدن مسیر ارتباطی به روستاهای این بخش هستیم.

بیشتر بخوانید

فوری: امیکرون مدارس را تعطیل کرد

نشست فصلی حرکت جهانی منجی در اهواز

این عضو شورای روستای بخش هتی شهرستان لالی تصریح کرد: این منطقه به دلیل شرایط کوهستانی و سخت گذر بودن هرساله در فصل سرما و بارندگی با مشکلات متعددی مواجه است که لزوم توجه به مشکلات این منطقه و رفع معضلات آن را بسیار پراهمیت کرده است.

تسنیم

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=2581

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات