پل طبیعت اهواز تا هفته آینده مسدود است

به گزارش قاصدک خبر، حمید دغاغله در گفت‌وگو با تسنیم در مورد انسداد پل طبیعت اهواز بیان داشت: پل طبیعت اهواز مسیر اتصال لوله‌های آب شرب به مناطق دیگر شهر است و به عنوان پل اصلی محسوب نمی‌شود در حال حاضر خط لوله انتقال آب زیر پل دچار شکستگی شده است و آب با شدت زیادی از آن خارج می‌شود.

وی با تأکید بر ضرورت رعایت نکات ایمنی از سوی شهروندان و پرهیز از گذر روی پل اظهار داشت: اگر اتصالات لوله‌‌ها از هم گسسته شوند، صدمات جانی برای شهروندانی که در حال عبور از پل هستند در پی خواهد داشت اما متأسفانه برخی از شهروندان بدون رعایت نکات ایمنی و در نظر داشتن مسدود بودن این پل اقدام به گذر از نرده و تردد روی آن ‌می‌کنند.

بیشتر بخوانید

🔹️افزایش روند توزیع کالاهای اساسی در خوزستان

🔹️دشمن در فضای مجازی به دنبال ناامید کردن ملت ایران است

عضو شورای اسلامی شهر اهواز افزود: لوله‌های زیرین خط انتقال آب پل طبیعت متعلق به اداره کل آبفا هستند و شهرداری نمی‌تواند در جهت تعمیر آن‌ها ورود کند.

دغاغله با بیان اینکه تأمین ایمنی شهرندان از ضروریات است، تصریح کرد: از اداره کل آب و فاضلاب خواهشمندیم که هر چه سریعتر اتصالات مربوطه را تعمیر کند تا پل در اسرع وقت مجددا مورد استفاده شهروندان عزیز قرار بگیرد.

وی در پایان گفت: پیش‌بینی می شود که در صورت رعایت شهروندان و تسریع عملیات تعمیر این پل تا هفته آینده مجددا مورد بهره‌بردای قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=2447

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات