خدمات ارائه شده گروه‌های جهادی آرامشی بر آلام زلزله‌زدگان اندیکا است

خدمات ارائه شده گروه‌های جهادی آرامشی بر آلام زلزله‌زدگان اندیکا است +فیلم

به گزارش قاصدک خبربه نقل از تسنیم؛سپاه پاسداران از زمان تاسیس خود همواره به دنبال حفظ و آرامش و امنیت، خدمت‌رسانی به مردم و محرومیت‌زدایی در مناطق محروم بوده است. و در تمامی این سال‌ها سعی کرده، این رسالت خود را به درستی انجام بدهد و از هیچ تلاشی برای مردم دریغ نکند.

حضور مجموعه سپاه پاسداران در هشت سال دفاع مقدس، جانفشانی آنها در دفاع از کیان کشور و ایجاد آرامش و امنیت برای مردم در دوران جنگ تحمیلی و حتی در روزگار فعلی؛ و از سوی دیگر ایجاد قرارگاه‌های سازندگی برای برطرف کردن مشکلات کشور،کاهش محرومیت و افزایش آبادانی این مرز و بوم از مهم‌ترین اقدامات سپاه برای خدمات رسانی به مردم است.

در این باره گروه‌های جهادی سپاه پاسداران دزفول پا به عرصه تلاش و پشتکار گذاشته‌اند؛ حضوری که می‌تواند بسیاری از خسارت‌های ناشی از بحران را کاهش دهد و سبب شود که آلام مردم بحران‌زده بیشتر نشود.

به گزارش قاصدک خبر؛ گروه‌های جهادی یک ظرفیت تمام نشدنی برای نظام مقدس اسلامی محسوب می‌شوند زیرا جهادگران در گذشته در قالب بسیج مردمی در جبهه‌های دفاع مقدس و بعد از جنگ در قالب جهاد سازندگی و امروز نیز در قالب گروه‌های جهادی در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری عمران آبادانی و رسیدگی و خدمت‌رسانی هستند.

در این راستا گروه‌های جهادی سپاه دزفول در مناطق زلزله زده شهرستان اندیکا حضور یافتند؛ جهادگرانی که از همه تعلقات دنیایی خود دست کشیده و برای خدمت و کمک به مردم آستین همت بالا زده‌اند.

انتهای پیام

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=2343

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات