مراقبت برای جلوگیری از ورود “اُمیکرون” در همه مرزهای خوزستان

مراقبت برای جلوگیری از ورود "اُمیکرون" در همه مرزهای خوزستان

به گزارش قاصدک خبر؛رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه مراقبت‌های مرزی در همه مرزهای خوزستان در حال انجام است، گفت: امیدواریم سوش اُمیکرون، سوشی باشد که اگرچه میزان انتشار آن زیاد است اما مرگ و میر بالایی نداشته باشد.

فرهاد ابول‌نژادیان، در خصوص آخرین وضعیت بنادر خوزستان و مراقبت‌ها برای جلوگیری از ورود اُمیکرون به کشور اظهار کرد: در بازه زمانی اول تا ۱۰ آذرماه، ۳۲ کشتی با حدود ۶۵۰ سرنشین وارد خوزستان شده‌اند که حدود ۴۶۰ نفر از این افراد تست PCR نداشتند.

وی با بیان اینکه مراقبت‌های مرزی در همه مرزهای خوزستان در حال انجام است، افزود: از افرادی که تست PCR نداشتند، تست گرفته شد و پس از انجام تست به آن‌ها اجازه خروج از کشتی داده شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: مراقبت‌ها در مرزهای دریایی و زمینی در خوزستان در حال انجام است و امیدواریم مشکلی در خصوص ورود اُمیکرون به درون کشور پیش نیاید.

وی افزود: کرونای دلتا، سوش انگلیسی و … وارد همه کشورها شدند و اُمیکرون نیز بالاخره وارد همه کشورها می‌شود اما بر اساس آنچه اطلاع داریم تاکنون میزان مرگ و میر و بستری شدن افراد در اثر ابتلا به اُمیکرون چندان زیاد نبوده است.

ابول‌نژادیان گفت: امیدواریم سوش اُمیکرون، سوشی باشد که اگرچه میزان انتشار آن زیاد است اما مرگ و میر بالایی نداشته باشد.

ایسنا./انتهای پیام

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=2273

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات