صدای فرو ریختن ستون‌های موجودیت نظام سلطه بیش از همیشه به گوش می‌رسد

رئیس سازمان بسیج: صدای فرو ریختن ستون‌های موجودیت نظام سلطه بیش از همیشه به گوش می‌رسد

به گزارش قاصدک خبر،  سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی ظهر امروز در رزمایش مقتدرانه بسیج خوزستان در اهواز با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران موهبتی الهی است، اظهار داشت: در قرن 14 هجری شمسی شاهد تحقق تحولی بزرگ بودیم در سایه تحقق این تحول پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی اتفاق افتاد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران موهبتی عطا شده از سوی خداوند متعال است که برخی از ما عظمت و بزرگی این اتفاق را هنوز درک نکرده‌ایم.

رئیس سازمان بسیج ‌افزود: انقلاب اسلامی سبب تغییر سرنوشت تاریخ بشریت شد که در آن روزها تنها تصور می‌شد که انقلاب اسلامی ساقط کننده رژیم شاهنشاهی بود ولی امروز می‌بینیم در سایه مقاومت ملت ایران و پرتو خون شهدا نظام سلطه و اشغالگر در حال عزیمت از جهان اسلام هستند.

سردار سلیمانی ادامه داد: اکنون صدای فرو ریختن ستون‌های موجودیت نظام سلطه را با گوش‌های خود می‌شنوید و با چشم‌های خود می‌بینید.

وی تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت،  تفکر جهادی و بسیجی ایران و تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از دوران دفاع مقدس سبب شد تا ستون‌های استکبار در‌هم شکسته شود. 

رئیس سازمان بسیج ‌با تأکید بر ضرورت خودباوری ابراز داشت: باور ما می‌توانیم، امید به پیروزی و موفقیت از زمان دفاع مقدس در مردم ایران منجی شد.

وی گفت: خوزستان در خلق جمله “ما می‌توانیم” و تولید زنجیره تمام نشدنی با عنوان مکتب دفاعی انقلاب اسلامی سهم برجسته‌ای را به خود اختصاص داده است.

تسنیم./انتهای پیام

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=2199

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات