ابراهیم سگور براوی جوان برومند خوزستانی برنده مدال طلای وزنه برداری معلولان کشور شد.

گفتگوی اختصاصی قاصدک خبر با ابراهیم سگوربراوی برنده مدال طلای وزنه برداری معلولان جوانان کشور ابراهیم سگوربراوی متولد هفتم اردیبهشت ۸۲ از اهالی شهرستان دشت آزادگان موفق به کسب مدال طلای وزنه برداری معلولان کشور شد.

گفتگوی اختصاصی قاصدک خبر با ابراهیم سگوربراوی برنده مدال طلای وزنه برداری معلولان جوانان کشور
ابراهیم سگوربراوی متولد هفتم اردیبهشت ۸۲ از اهالی شهرستان دشت آزادگان موفق به کسب مدال طلای وزنه برداری معلولان کشور شد.
وی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری قاصدک ضمن اعلام خبر کسب مدال طلا در رشته ورزشی خود از همه کسانی که در این راه به او کمک نمودند تشکر کرد. ابراهیم سگور براری به ویژه از پدر و مربی اش سپاسگزاری نمود و گفت :پدرش هفته ای سه بار برای انجام تمرینات او را به اهواز آورده و به طور همه جانبه ای در این راه او را حمایت نموده است.او همچنین از مربی اش آقای کرملاچعب که در تمام این مدت زحمت هدایت و آموزش وی را کشید نیز قدردانی نمود.
ابراهیم سگوربراوی از ۱۴ سالگی با وجود داشتن معلولیت جسمی ،به ورزش وزنه برداری روی آورده و با علاقه و مداومت در تمرینات موفق به کسب مدال طلای وزنه برداری کشوری معلولان در رده سنی جوانان گشت.او در حال حاضر دانش آموز پایه دوازدهم رشته علوم انسانی بوده و در شهرستان دشت آزادگان درحال تحصیل است.
ابراهیم با یادآوری مشکلاتی که پدرش در طول این سال ها برای انجام تمرینات وی کشیده و هفته ای ۳ روز او را برای تمرین به اهواز آورده است از نبود ورزشگاه و باشگاه ورزشی در دشت آزادگان اظهار تاسف نمود و از مسئولین خواست در زمینه تامین و تجهیز زیرساخت های ورزشی در شهرهای مختلف استان و همچنین دشت آزادگان اهتمام بیشتری بورزند .
سارا هیات مدیر موسسه روانشناختی ندای آرامش جوان نیز ضمن تبریک به این جوان برومند خوزستانی خواستار حمایت همه جانبه از ورزشکاران و هنرمندان استان شده واعلام داشت این موسسه به مدت یک سال تمام خدمات مشاوره ای مورد درخواست ابراهیم سگوربراوی را به طور رایگان عهده دار خواهد شد‌.

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=863

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات