حال این روزهای ما…

خالو جان ، حال ما خوب است. مشکل آب و کرونا کاملا حل شده است…

“توضیح: آب سی و نه محله و منطقه ی اهواز امروز سه شنبه پنجم اسفند ما بدون هیچگونه پیش آگهی قطع شده و به تبع از آن ادارات هم بدون اطلاع رسانی قبلی تعطیل شدند…. وضعیت کرونا هم که در خوزستان نوبر است…آنچه در پی می آید ، واکنش محمد شریفی ، طنزپرداز خوزستانی است به این آش درهم جوشی که با هم می خوانیم.”

حال ما خوب است…

محمد شریفی

برویم شکر خدا کنیم که مشکل قطعی آب از یک واشر ناقابل بود، اگر کار به پیچ و مهره می کشید که اون موقع حسابمان با کرام الکاتبین بود و احتمالا تشنه از دیار خوزی به دیار باقی بدون تغسیل و تدفین چال می شدیم ….
نماینده های انقلابی مان که هوش و حواسشان ششدانگ به انتخابات ۱۴۰۰ مشغول و مغشوش و معطوف است و کاری با ما سیه روزان ندارند، آنچه خواستند قبلا دو دستی و دو برابر گرفتند، ادارات را از بالا تا تعویض آبدارچی ها حسابی شخم زدند، کرونای انگلیسی هم که دارد بیداد می کند ، توئیت بازان هم با تویت دارند ما را درمان می کنند….
اصلا به کسی هم مربوط نیست که تعطیلی ادارات هم دیر اعلام شد و البته خیلی زیر پوستی ! کارمندان هم که با آن ترافیک راهی ادارات شدند وبا ترافیک بیشتر برگشتند مقصر هستند که هر صبح در همان رخت خواب ،پیام رسان های داخلی را ملاحظه نمی کنند.

حال ما واقعا خوب است!

لینک کوتاه :

https://qasedakkhabar.ir/?p=785

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین اخبار

محل تبلیغات